Наші переваги:

1. Високий професіоналізм викладацького складу. Професіоналізм наших викладачів базується на, перш за все, здобутій філологічній освіті, а також на стажуванні за кордоном, що є важливим фактором для досконалого вивчення мови. Не мало важливим фактором є досвід роботи і комунікабельність, чим наділені викладачі нашої школи.

2. Гнучка програма навчання. Спеціально підібрана програма, яка складається відповідно до рівня Ваших знань, а також у залежності від мети згідно якої Ви бажаєте вивчити ту чи іншу мову (для роботи, для спілкування, для здачі міжнародних тестів і т.д.). Також цікавим фактором є те, що наші викладачі застосовують різні методи навчання, починаючи від типового методу вивчення мови за допомогою підручника, закінчуючи вивченням за допомогою різноманітних пісень, відеороликів, фільмів та інтерактивних ігор, за допомогою яких у Вас спрацьовує зорова пам'ять, що значно покращує і підвищує Ваші знання.

3. Доступні ціни. Якщо Ви вивчали цінову політику викладання мов серед різних шкіл, то Ви самі зможете переконатися, що у нас доступні ціни, які виправдовують себе хорошою якістю навчання. Також у нас існує система знижок для учнів, студентів та осіб, які продовжують навчання у нашій школі на вищому рівні.

4. Розмовна мова. Наголос у нашій школі робиться власне на розмовну мову. Саме для цього у нас проводяться такі факультативи як розмовна мова (Speaking lesson) і факультатив, на якому Ви вчитеся правильно вимовляти слова та звуки і на якому Вам поставлять правильну вимову (pronunciation).

5. Визначення рівня знань. У нашій школі Виз можете пройти безкоштовне тестування, яке визначить рівень Ваших знань згідно з міжнародної системи рівнів знань іноземної мови.

6. Різні види навчання. Кожна особа є індивідуальною і для кожної особи існує свій зручний вид навчання. Що саме мається на увазі? Ми пропонуємо Вам такі види навчання: індивідуальний - вид навчання, коли Ви займаєтеся один на один з викладачем; напівіндивідуальний - вид навчання, коли Ви займаєтеся з Вашим другом (за умови, що у Вас приблизно однаковий рівень знань мови); навчання в групі - навчання у невеличких групах від 3-6 осіб. Для кожного існує свій зручний вид навчання, оскільки одні люблять, коли увага приділяється тільки їм і темп навчання провадиться відповідно до темпу запам'ятовування та засвоєння матеріалу, інші ж навпаки віддають перевагу навчанню в групах, коли існує змагальний процес і це допомагає Вам більше старатися і тримати так би мовити баланс у групі.

7. Час роботи з 10.00 - 21.00. Також слід зазначити важливий фактор для кожного з нас - час роботи. Оскільки кожен з нас має свій, притаманний різній сфері роботи, графік, то ми будемо намагатися створити Вам умови та години навчання такі, які би дійсно були для Вас зручними і могли би не завдавати Вам особливих незручностей у Вашому робочому графіку.

8. Зручне розташування. Як кажуть: «Всі дороги ведуть до Риму», а у нашому Львові всі дороги ведуть до центру, тому це є зручно для Вас приїжджати до нас після роботи чи навчання.

9. Переклади. У нас Ви зможете зробити переклад, який буде еквівалентом поданого Вами оригіналу і високим стандартом якості.

10. Атмосфера. Важливим компонентом навчання є атмосфера, яка панує у школі. Наші працівники будуть не лише Вашими викладачами на уроках, вони будуть Вашими наставниками у вивченні мови і поза межами школи, адже вони будуть давати Вам безліч рекомендацій щодо ефективних методів навчання.