Групове вивчення Англійської мови

Сучасний ритм життя ставить людину в умови, коли необхідно налагоджувати міжнародні зв'язки для бізнесу, навчання, роботи чи приватного спілкування. Зараз все частіше можна почути: «Хочу вивчити англійську мову швидко, ефективно і недорого». Тому дедалі актуальнішим є питання вибору школи іноземних мов. У Львові ця сфера послуг представлена дуже широко, проте часто охочі вивчати англійську не знаходять оптимального співвідношення ціни та якості.

Лінгвістичний центр, англомовна школа у Львові «You can» запрошує Вас на курси англійської мови, де Ви матимете можливість здобути ґрунтовні знання за доступною ціною. Навчання проходить за найсучаснішими методиками міжнародного зразка, що дозволяє зробити процес вивчення англійської мови цікавим та доступним кожному. Заняття проводяться у невеликих групах (від 3 до 6 осіб), сформованих на основі тесту по визначенню рівня підготовки. Уроки англійської мови в «You can» передбачають засвоєння студентами правил граматики, розширення словникового запасу та практичне спілкування. Саме можливість застосовувати засвоєні знання на практиці є головною перевагою, яку забезпечують групові заняття. Англійська в колективі вивчається легше і цікавіше, тому курси вивчення англійської мови є найбільш популярною формою її вивчення.

Комфортні умови, дружня атмосфера та високий рівень кваліфікації викладачів – усе це Ви знайдете в англомовній школі у Львові «You can». З нами вивчати англійську просто і доступно!


Зверніть увагу, що кожній особі імпонує більше той чи інший вид навчання. Це залежить від людини, оскільки комусь подобається, коли заняття проходять у групі, коли можна поспілкуватися іноземною мовою, скласти діалоги чи просто обмінятися різними методиками зі своїм колегою по групі, а комусь до вподоби, коли заняття проводиться виключно до бажань клієнта, один на один з викладачем.

Контактуйте з нами

м. Львів, вул. Дорошенка, 14 (у дворі)
тел.: (032) 243-01-84
моб.: 063 232-48-33, 067 649-56-90
info@youcan.lviv.ua

Не маєте можливості зателефонувати?
Залиште свої контакти і ми задзвонимо Вам.


Ваше ім'я:
Мобільний: